Skazany na bluesa

Spektakl w reżyserii Arkadiusza Jakubika przedstawia historię życia Ryśka Riedla – wokalisty  zespołu Dżem. Zaskakująca scenografia, kilkunastu aktorów Teatru Śląskiego, wspaniała muzyka, którą wykonuje na żywo kapela, klimat śląskich malarzy naiwnych oraz wzruszająca, pełna emocji opowieść o przyjaźni, wolności i miłości, a przede wszystkim o walce ze samym sobą, którą nie zawsze się wygrywa to elementy które warto zobaczyć na żywo.
Zapraszamy serdecznie  8 listopada 2017 r., godz. 19.00 – Gminna Hala Sportowa w Gdowie. Bilety już w sprzedaży.

Bilety w cenie od 80 do 110 zł są do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 8.00-16.00 oraz w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie w godz. 16.00-20.00.
Bilety w cenie 80 i 100 zł można również nabyć w Wieliczce w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto", ul. Tadeusza Kościuszki 15. - kasa przy hali sportowej.
Można także zarezerwować bilet dokonując wpłaty na konto bankowe Centrum Kultury w Gdowie nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności proszę przesłać potwierdzenie przelewu na adres: biuro@ck.gdow.pl w temacie maila proszę wpisać REZERWACJA SKAZANY NA BLUESA .
Uwaga! rezerwacje przyjmowane są do 7.11.2017 do godz. 12.00.
Zarezerwowane bilety będą dostępne przed spektaklem w miejscu odbioru opłaconych rezerwacji. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego.