Konkurs “Gdowska Szopka Bożonarodzeniowa 2020” przeniesiony do sieci

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ GDOWSKĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

ON – LINE

Wszystkich uczestników tegorocznego konkursu na  "Gdowską Szopkę Bożonarodzeniową 2020" informujemy, że konkurs odbędzie się on-line. Prace będą oceniane na podstawie nadesłanych zdjęć. Nie przynosimy prac do Centrum Kultury.

Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres: konkursy@ck.gdow.pl Powinno być kilka fotografii, minimum cztery, ujęcie z każdej strony. Do zdjęć nadesłanych mailem prosimy dołączyć formularz zgłoszeniowy. Wyniki konkursu będą zamieszczone na stronie internetowej Centrum Kultury w Gdowie 18 grudnia 2020 roku. O sposobie odbioru nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Wystawę szopek będzie można obejrzeć na stronie Centrum Kultury w Gdowie od 18 grudnia 2020 r.

Sposób wykonania szopki oraz kryteria oceny pozostają bez zmian: KONKURS “GDOWSKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”