VI Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego

29 listopada w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się po raz szósty Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, celem Festiwalu  jest  prezentacja i popularyzacja  twórczości Andrzeja Zielińskiego, Honorowego Obywatela Gdowa oraz zainspirowanie młodych ludzi do opracowania nowych aranżacji z bogatego  repertuaru  artysty.

VI Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego jest jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w Polsce, dającym możliwość prezentacji przed znamienitym gronem muzyków i festiwalową publicznością. Laureaci Festiwalu będą mieli możliwość występu w duecie z Andrzejem Zielińskim.

Udział w Festiwalu mogą wziąć zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Zaprezentować się można jako: soliści, duety, zespoły lub chóry. Wykonawcy prezentują jeden utwór autorstwa Andrzeja Zielińskiego (z podkładem muzycznym lub muzyką na żywo). Szczególnie preferowane będą nowatorskie aranżacje.

Informacje odnośnie sposobów eliminacji, terminów, zasad uczestnictwa określa regulamin. Zapisy trwają do 15 listopada br.

Zapraszamy do pobrania z poniższych linków karty zgłoszenia oraz zapoznania się z regulaminem Festiwalu:

VI-Festiwal-Zielińskiego-regulamin

VI Festiwal Zielińskiego - karta zgłoszenia

Informacja dla uczestników festiwalu:

Wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenie na VI Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego przeszły pozytywnie eliminacje konkursowe. Zapraszamy na przesłuchania finałowe, które odbędą się 29.11.2017 r. (środa) o godz. 16.00. Uczestników będzie oceniać Jury w składzie: Andrzej Zieliński - Przewodniczący, Janusz Gajec, Tomasz Wolak.

Prosimy, aby wszyscy Uczestnicy byli gotowi na godz. 16.00.

Kolejność występów:

Lp. Imię i nazwisko wykonawcy Placówka delegująca Tytuł utworu
1 Zofia Sydor Zgłoszenie indywidualne ,,Życzenia z całego serca”
2 Julianna Sitko Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie ,, Wszystkim zakochanym”
3 Gabriela Fortuna Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie ,,Nie widzę siebie w swych marzeniach”
4 Emilia Pomietło Zespół Szkół w Woli ,,Dobranoc panowie”
5 Anna Piórkowska Zespół Placówek Oświatowych w Trzcianie ,, Dopóki stoją góry”
6 Natalia Michalska Pałac Młodzieży w Tarnowie ,,Będzie kolęda”
7 Anna Zagórska Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie ,,Bez granic, bez końca”
8 Kinga Słoniowska Zgłoszenie indywidualne ,, W żółtych płomieniach liści”
9 Marlena Gucwa Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Wojtyły w Sławkowicach ,,Szanujmy wspomnienia”
10 Paulina Filipiec Studio Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej ,,Czarodzieje”