Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej

Co roku w pierwszy weekend sierpnia zapraszaliśmy naszych mieszkańców i gości na dwudniowe "Święto Ziemi Gdowskiej".  W tym roku, z powodu pandemii, nie możemy zorganizować koncertów i rozrywki na taką skalę jakbyśmy chcieli. Dostosowując się do aktualnych obostrzeń nałożonych przez rząd oraz zaleceń sanepidu, zapraszamy 2 sierpnia br. na Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej. Opłata za wstęp na pole namiotowe na Zarabiu w Gdowie 2.08 w godzinach 17.00-21.00 wynosi 10 zł/dorosły i 5 zł/dziecko, w cenie biletu atrakcje dla dzieci. Bilety będą sprzedawane od godz. 16.00.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00 od przedstawienia dla najmłodszych. Na scenie wystąpią Kosmokwaki. Po przedstawieniu zapraszamy dzieci do wioski indiańskiej, na warsztaty plastyczne, spotkanie z pszczelarzami oraz na dmuchańce. W tym czasie dla nieco starszej publiczności zagrają B.L.U.E oraz Tequila Band. O godzinie 18.00 zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu "Ogrodu Serce Mocniej Zabiło".

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Chętnych zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów w Centrum Kultury w Gdowie od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15.30.  Ilość biletów ograniczona. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem.

REGULAMIN PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA ZIEMI GDOWSKIEJ

 

Comments are closed.