Halina Kunicka zaśpiewa w Centrum Kultury w Gdowie, bilety już w sprzedaży

4 października o godz. 19.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie wystąpi Halina Kunicka –  jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich piosenkarek. Publiczność ceni ją za indywidualność, osobowość sceniczną i dobrą piosenkę.

Halina Kunicka nagrała 17 albumów płytowych, które sprzedały się w nakładzie przekraczającym łącznie ponad milion egzemplarzy. Wśród nich są trzy Złote Płyty. Repertuar Haliny Kunickiej jest bardzo różnorodny - od efektownych przebojów po niemal koncertowe utwory Andrzeja Kurylewicza, piosenki kabaretowe, aktorskie.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny. Bilety w cenie 30 zł i 40 zł do nabycia od poniedziałku do piątku w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 8 do 15.30. Można także zarezerwować bilet, do 20 września lub momentu wyprzedania biletów, dokonując wpłaty na konto bankowe nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres: organizacja@ck.gdow.pl w temacie maila wpisać REZERWACJA H.Kunicka. Zarezerwowane bilety będą dostępne bezpośrednio przed koncertem w sekretariacie Centrum Kultury. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego. Szczegółowe informacje: tel. 512 186 807.

Comments are closed.