Zespół Weekend- gwiazdą sobotniego wieczoru Święta Ziemi Gdowskiej 2019

Zespół Weekend będzie gwiazdą sobotniego wieczoru tegorocznego Święta Ziemi Gdowskiej. Panowie zagrają na scenie na Błoniach na Zarabiu w Gdowie 3 sierpnia o godzinie 21.00. Ich teledysk do przeboju "Ona tańczy dla mnie" ma ponad 118 mln! wyświetleń na kanale youtube. Poznajmy ich bliżej...

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje swoim głosem. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski oraz Bernard Mikulski.

Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz Nagrodę Burmistrza Miasta w roku 2012 na Festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Przez okres wielu lat zagrali niezliczoną ilość koncertów, wydali kilka płyt, stworzyli kilka bardzo znanych piosenek, które jak np. „Za Miłość Mą", "Jesteś Zajebista", "Playboy" czy"To Karolina" wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki „Ona Tańczy Dla Mnie” jako jedyny polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.

Zespół Weekend znany jest z bardzo energetycznych koncertów, na których z całą pewnością nie da się nudzić. Cechuje je dobra muzyka, pozytywna energia i uśmiech na twarzy artystów i widzów.

Comments are closed.