Zapraszamy do udziału w konkursie “Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Centrum Kultury na Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej. Zgłoszenia przyjmujemy w Centrum Kultury w Gdowie lub mailowo (konkursy@ck.gdow.pl) do 14 sierpnia do godziny 12.00.

Bukiety do oceny będziemy zbierać 15 sierpnia od 8.30 do 9.30 na stoisku obok Sanktuarium Narodzenia NMP w Gdowie. Stoisko oznaczone będzie napisem "Konkurs-Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej".

Od godziny 9.30 będą trwały obrady jury. Od 10.30 będzie można odebrać bukiet. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w Centrum Kultury w Gdowie o godzinie 12.15.

Konkurs adresowany jest do Pań działających w Kołach Gospodyń Wiejskich w Gminie Gdów oraz do Rodzin z Dziećmi zamieszkałych na terenie Gminy Gdów.

Bukiety zgłoszone przez KGW będą oceniane w kategorii "Tradycyjny bukiet zielny" lub "Profesjonalny bukiet zielny", natomiast przygotowane przez rodziny ocenimy w kategorii "Rodzinny bukiet zielny".

Czekamy na Wasze zgłoszenia.  Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz naszych sponsorów: Kuter Port, Dom w Polach (nauka jazdy konnej),  Zajazd Szałas oraz Dorbud (PSB Mrówka Niepołomice).

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z Regulaminem Konkursu

ZGŁOSZENIE - BUKIET ZIELNY ZIEMI GDOWSKIEJ