TEATR – WYNIKI XII PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO MŁODZIEŻY CK-ART 2021

Jury w składzie Dorota Bochenek - aktorka teatru Cracovia oraz Krzysztof Bochenek - aktor teatru Bagatela ocenili nadesłany spektakl grupy teatralnej "Teatrzyk na niby" zatytułowany "Mądra sowa zna przysłowia".
Ciekawy pomysł teatralny, jednorodność formy, odpowiedni dobór repertuaru do wieku dzieci, dobra dykcja, piękne polskie słownictwo, użycie odpowiedniego znaku teatralnego w scenografii i kostiumach sprawiło, że grupa z Młodzieżowego Domu Kultury im. A. Bursy w Krakowie została nagrodzona. Gratulujemy serdecznie!
Cieszy fakt, że dzieci dobrze się ze sobą bawią, widać, ze chcą to robić, odkrywają teatr. Ponadto na scenie nie ma zbędnych rekwizytów, wszystko opiera się na czarnej bazie co pobudza wyobraźnię widza, spektakl wzbudza emocje - mówi Krzysztof Bochenek
W tym roku nie było konkurencji, pandemia spowodowała, że pomimo zgłoszeń nie wszystkie spektakle teatralne udało się nagrać. Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się razem na gdowskiej scenie w Centrum Kultury.
Termin odbioru dyplomu i nagrody zostanie ustalony jak tylko obostrzenia na to pozwolą.

Skip to content