“Święto bajek” dla Marysi

W niedzielne popołudnie, 8 marca Przedszkole Samorządowe Gdowie przy współpracy z Centrum Kultury w Gdowie zorganizowało "Święto bajek"  -  przedstawienie teatralne dla Marysi, która choruje na SMA.

Na scenie wystąpili pracownicy  i absolwenci  Przedszkola Samorządowego w Gdowie. Licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowali znane i lubiane przez najmłodszych bajki. W magiczny świat bajek widzów zabrali m.in.  Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Smerfy, Calineczka oraz Pszczółka Maja. Bohaterowie bajek nie tylko zaprezentowali swoje przygody ale również zachęcali dzieci do wspólnej zabawy. Publiczność była zachwycona.

Rodzinna atmosfera, super zabawa i uśmiechnięte buzie najmłodszych a przede wszystkim  pomoc malutkiej Marysi to cele jakie przyświecały organizatorom tego wyjątkowego wydarzenia. I udało się je zrealizować w stu procentach.

Razem dla Marysi zebrano aż 9539,90 zł. Licznie zgromadzona publiczność zasiliła skarbonki dla Marysi nie tylko kupując bilety wstępu, również akcja "Kwiatek za datek dla Marysi" cieszyła się dużą popularnością.  Uczestnicy wydarzenia chętnie kupowali ręcznie robione tulipany. Swoją cegiełkę dołożyła też OSP Gdów, której druhowie sprzedawali popcorn, a zysk przekazali dla Marysi.

Comments are closed.