Leszek Wojtal po raz pierwszy zaprezentował swoje fotografie w Centrum Kultury

W poniedziałkowe popołudnie w Centrum Kultury odbyła się pierwsza wystawa prac pana Leszka Wojtala – muzyka, na co dzień nauczyciela gry na gitarze w Szkole Muzycznej I stopnia w Gdowie.
Wernisaż, poprzedził występ samego artysty, który wykonał kilka przepięknie brzmiących utworów na gitarze, wprowadzając licznie zgromadzoną publiczność jednocześnie w zadumę i zachwyt.

Wystawa zatytułowana "Zatrzymać siebie..." prezentuje fotografie wykonane zarówno aparatem cyfrowym, jak i analogowym. Można na niej zobaczyć m.in. autoportrety, fotografie będące odbiciem, cieniem, przedstawiające naszą codzienność w sposób artystyczny  oraz prace prezentujące miejsca charakterystyczne dla Krakowa w sposób symboliczny i nostalgiczny.
Ekspozycję będzie można oglądać w Centrum Kultury w Gdowie do 15 lutego. Zapraszamy!