BOKS W GDOWIE – Zapraszamy w niedzielę 20 listopada na VI Miedzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie 2022

Już w najbliższą niedzielę 20 listopada 2022 r. gdowska hala sportowa będzie miejscem rywalizacji najlepszych bokserów. Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie 2022 - "Małopolska Na Sportowo" - pod patronatem Wójta Gminy Gdów, które rozpocznie się w Gminnej hali Sportowej w Gdowie o godzinie 12.00. Zachęcamy do kibicowania najlepszym bokserom! Zarówno dla zawodników jak i kibiców Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Do rywalizacji i kibicowania zawodnikom zaprasza Małopolski Związek Bokserski, który w tym roku świętuje 90-lecie istnienia oraz Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie.

Organizatorzy zadbali, by na kibiców przybyłych w niedzielne południe do hali czekało wiele niespodzianek. W przerwach między walkami będzie można zobaczyć pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy działającej przy Centrum Kultury w Gdowie oraz Studia Tańca Dance Omnia. Ponadto podczas zawodów będzie można obejrzeć wystawę obrazów Krzysztofa Paciorka, których tematyką będzie oczywiście boks.

Grand Prix będzie także okazją do wsparcia mieszkanki Gdowa - Lidii Kwietniewskiej w jej walce z chorobą, gdyż w tym dniu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać środki na neurorehabilitację Lidii.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wszystko to sprawia, że najbliższa niedziela będzie przepełniona wspaniałą rywalizacją sportową, wieloma walkami bokserskimi na wysokim poziomie, będzie także możliwością zobaczenia występów miłośników tańca nowoczesnego oraz pomocy potrzebującym. Zapraszamy zatem do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Do zobaczenia o godzinie 12-tej w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie!