Do 18 listopada czekamy na zgłoszenia na XI Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2022 r.

Centrum Kultury w Gdowie od 11 lat organizuje jedyny w Polsce konkurs o zasięgu ogólnopolskim, podczas którego prezentowana jest twórczość Andrzeja Zielińskiego. Festiwal adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, a Patronat Honorowy nad Festiwalem objął pan Andrzej Zieliński.

Pierwszy etap tegorocznej edycji eliminacji odbędzie się on-line. Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2022 r. Na podstawie przesłanych nagrań, Jury, w skład którego wchodzi m.in. pan Andrzej Zieliński, w terminie 21-22 listopada, wyłoni uczestników, którzy rywalizować będą 25 listopada, na koncercie finałowym w Centrum Kultury w Gdowie.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Kultury w Gdowie oraz Gmina Gdów.

Patronat medialny objęli TVP3 Kraków, Radio Kraków oraz portal MójGdów.pl .

REGULAMIN dostępny jest TUTAJ.

KARTA ZGŁOSZENIA dostępna jest TUTAJ.

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji tego wyjątkowego konkursu!

RELACJĘ  Z KONCERTU JUBILEUSZOWEGO X FESTIWALU PIOSENEK ANDRZEJA ZIELIŃSKIEGO można przeczytać TUTAJ a zdjęcia z poprzednich edycji Festiwalu można zobaczyć na poniższym filmie.