Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej

Już po raz trzeci z okazji Święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie  "Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej".

Aby zgłosić bukiet do konkursu należy:

  • wypełnić zgłoszenia stanowiące załącznik do niniejszego regulaminu i przesłać na adres konkursy@ck.gdow.pl do dnia 12.08.2022 r. do godz. 18.00 lub dostarczyć do siedziby Organizatora.
  • w dniu 15 sierpnia 2022 roku pozostawić podpisany bukiet  przy Sanktuarium NNMP w Gdowie na stanowisku z napisem „KONKURS BUKIET ZIELNY ZIEMI GDOWSKIEJ”.

Bukiety przyjmowane będą w godz. 8.30-9.30. Ocena bukietów od 9:30 do 10:30, po ocenie nastąpi ich poświęcenie, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Konkurs adresowany jest do Pań działających w Kołach Gospodyń Wiejskich w Gminie Gdów oraz do Rodzin z Dziećmi zamieszkałych na terenie Gminy Gdów.

Zajazd Szałas w Gdowie, Burgerovo Gdów, Słodki Kącik – Gdów, Restauracja „Oriza” Gdów, Dom w Polach, GdoveLodove (lody), Lody Wyrób Własny „U Tadka” w Gdowie, Weranda – Lodziarnia, Kawiarnia na Zarabiu w Gdowie - to nazwy sponsorów, którzy przekazali vouchery jako nagrody w tegorocznej edycji konkursu "Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej". Nagrody ufundowali także Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie, a nagrodę główną - LODOlandia Gdów z ulicy Krakowskiej w Gdowie.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i pobranie zgłoszenia.

REGULAMIN KONKURSU_2022

Skip to content