Zapraszamy na pierwszy wernisaż grupy artystycznej GDÓW-ART

8 listopada w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy grupy artystycznej GDÓW – ART. Swoje prace zaprezentuje 10 artystów z grupy. Będzie to bardzo różnorodna wystawa ponieważ każdy zajmuje się czymś innym, artyści są w różnym wieku i reprezentują różne środowiska twórcze. Twórcy pokażą obrazy olejne,  akrylowe rysunki, grafiki  o różnej tematyce oraz  ikony  i hafty. Zapowiada się miły  wieczór spotkań i rozmów przy gorącej kawie i słodkościach. Podczas wernisażu wystąpią dzieci i młodzież z zespołu Mali Gdowianie prezentując nowy program: „Zabawy spiskie”, z którym niebawem pojadą na przegląd do Solnego Miasta w Wieliczce. Zapraszamy na godzinę 18.00 do sali widowiskowej w Centrum Kultury w Gdowie.