Zapraszamy na zajęcia z plastyki

Pracownia plastyczna Centrum Kultury w Gdowie rozpoczyna działalność 20 września. Zapraszamy na zajęcia plastyczne: dzieci, młodzież i dorosłych.

W poniedziałki zapraszamy na rysunek dzieci i młodzież od klasy I do VI. Będziemy działać w pracowni i w plenerze, czasem przy sztalugach rysując: grafitami, kredkami, pastelami, piórkiem, cienkopisem, markerami oraz węglem.

We wtorki będziemy kontynuować zajęcia animacji plastycznych, pracując często na scenie, tworząc plastyczne obrazy za pomocą własnego ciała, światła, barwy i dźwięku. Powstaną plastyczne przedstawienia, które będziemy mogli zaprezentować na scenie lub sfilmować. To propozycja dla uczniów klas od I do VI.

Również we wtorki zapraszamy na malarstwo dzieci i młodzież od kl. III do VI.

Środa to dzień przeznaczony dla młodzieży, która z plastyką chce związać swoją przyszłość. W pracowni będą mogli przygotować się do szkoły artystycznej przez zapoznawanie się z historią sztuki, malarstwem, rysunkiem  i zagadnieniami ze sztuki współczesnej.

W dwa czwartki w miesiącu zapraszamy na zajęcia artystyczne studentki i studentów Gdowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W pozostałe czwartki będziemy organizować warsztaty: decoupage, makrama, florystyka i wiele innych. Będą to spotkania z różnymi artystami i specjalistami. Na te zajęcia będzie można zapisywać się na bieżąco.

Zajęcia rozpoczną się 20 września. Szczegóły dotyczące zapisów i płatności dostępne są pod telefonem 512 186 807, przez mail: sekretariat@ck.gdow.pl oraz na stronie www.ck.gdow.pl.

Skip to content