X Jubileuszowe Młodzieżowe Spotkania Teatralne RAMPA 2018 oraz V Spotkania Teatralne RAMPA JUNIOR

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza wszystkich chętnych do udziału X Jubileuszowych Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych RAMPA oraz V Dziecięcych Spotkaniach Teatralnych RAMPA JUNIOR, które odbędą się pod patronatem honorowym Wójta Gminy Gdów - Zbigniewa Wojasa, w dniach 24-25 maja 2018 r.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, celem tegorocznego przeglądu jest prezentacja i konfrontacja twórczości dziecięcych i młodzieżowych amatorskich zespołów teatralnych oraz inspirowanie młodych ludzi do poszukiwań nowych form pracy artystycznej.

W przeglądzie uczestniczyć mogą teatry szkolne, instytucjonalne /Domy Kultury/ i pozainstytucjonalne skupiające:

• dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Gdów,
  • młodzież w wieku od 13 do 25 roku życia (bez względu na miejsce zamieszkania i siedzibę placówki delegującej).

Spotkania Teatralne RAMPA odbędą się w Centrum Kultury w Gdowie w dniach 24-25 maja 2018 roku:

• 24 maja odbędą się przesłuchania konkursowe dla grup ze szkół podstawowych z gminy Gdów - RAMPA JUNIOR oraz przesłuchania konkursowe dla grup młodzieżowych w wieku od 13 do 25 roku życia – RAMPA 2018,
  • 25 maja odbędzie się uroczysta Gala Laureatów i wręczenie nagród.

Szczegółowe informacje odnośnie terminów, warunków oraz zgłoszeń uczestnictwa określa regulamin. Aby wziąć udział w przeglądzie należy do dnia 14 maja 2018 roku nadesłać wypełnioną kartę zgłoszenia.

Zapraszamy do pobrania z poniższych linków karty zgłoszenia oraz zapoznania się z regulaminem Spotkań Teatralnych:

REGULAMIN RAMPA 2018

KARTA ZGŁOSZENIA - RAMPA 2018

Zapraszamy do zapoznania się z Harmonogramem przesłuchań konkursowych w dniu 24 maja 2018 r.

HARMONOGRAM RAMPA