Zapraszamy na wernisaż grupy artystycznej Gdów – Art.

Grupa artystyczna Gdów – Art, działająca przy Centrum Kultury w Gdowie, przygotowuje się do kolejnej wystawy. Artyści zaprezentują nowe prace, powstałe w ostatnim czasie, między innymi na warsztatach plenerowych w Gliczarowie. Podczas wernisażu będzie można podziwiać twórczość zarówno artystów dobrze znanych gdowskiej publiczności jak i tych nowych, którzy nie dawno dołączyli do grupy. Na spotkanie z grupą Gdów-Art zapraszamy 23 października o godz. 18.00 do Centrum Kultury w Gdowie. Dodatkowo podczas sobotniego spotkania będzie można zakupić artystycznie wykonane przedmioty jak: kartki okolicznościowe, zakładki, bombki, ceramikę, torby zakupowe malowane ręcznie i haftowane i wiele innych. Mamy nadzieję zapewnić miłą i ciepłą atmosferę w ten jesienny wieczór, przy  dźwiękach Fletni Pana, na której zagra dobrze znany gdowskiej publiczności - Janusz Gajec. Otuleni pejzażami obrazów, poczęstujemy pysznymi słodkościami i gorącą, aromatyczną herbatą.