Oferta poszerzona o zajęcia z zumby

Centrum Kultury w Gdowie zachęca do skorzystania z bogatej oferty kulturalnej oraz sportowo - rekreacyjnej.

Polecamy: sensorykę dla smyka, zajęcia w pracowni rysunkowej, pracowni animacji plastycznych, pracowni malarskiej; spotkania ze sztuką, pracownię modelarską, robotykę, karate tradycyjne, taniec nowoczesny, zajęcia gym&acro, warsztaty wokalne, gimnastykę artystyczną, Spotkania dla kobiet, pracownię hobbystyczną, piłkę nożną, tenis stołowy oraz siatkówkę, Gdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Reprezentacyjną Orkiestrę Dętą Gminy Gdów, Chór "Tutte le Corde", Chór "Serenada", Zespół Tańca i Śpiewu "Małe Zręczyce", Zespół Folklorystyczny "Mali Gdowianie", Grupę Artystyczną "Gdów-ART".

Od 28 października 2021 r. natomiast oferta rozszerza się o zajęcia ZUMBY pod okiem instruktora Pawła Błaszkiewicza. Treningi odbywać się będą w czwartki o godzinie 19:00. Koszt jednego spotkania wynosi 20 zł. Na zajęcia można się zapisać pod numerem telefonu 513 059 200. Zapraszamy.