Obchody 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Zapraszamy na uroczyste obchody 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, które odbędą się 11 listopada 2017 roku w Gdowie oraz Niegowici.

Program:

Uroczystości w Niegowici

10.00 Msza Święta w Kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Niegowici, następnie przemarsz do Kwatery Żołnierskiej na cmentarzu parafialnym, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy, przemówienia okolicznościowe.

Uroczystości w Gdowie

12.30 Msza Święta w Sanktuarium p.w. Narodzenia NMP w Gdowie, następnie przemarsz na gdowski Rynek, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed Pomnikiem Pamięci, przemówienia okolicznościowe.

14.00 Koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów i przemarsz do Centrum Kultury w Gdowie.

14.15 Koncert okolicznościowy z udziałem: chóru Tutte le Corde oraz uczestników III Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznej.

15.00 Wernisaż wystawy fotograficznej "Gmina Gdów w obiektywie" oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.