Laurka dla mojej Mamy, Laurka dla mojego Taty edycja II

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu gminy Gdów do udziały w II edycji konkursu "Laurka dla mojej Mamy, Laurka dla mojego Taty".

Już niedługo Dzień Mamy a niecały miesiąc później Dzień Taty. W związku z tym zachęcamy was aby okazać uczucia swoim rodzicom przygotowując dla nich laurki. Sprawicie tym radość rodzicom i sobie. Na zwycięzców czekają nagrody a najładniejsze laurki zostaną opublikowane na stronie Centrum Kultury wraz życzeniami z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Aby wziąć udział w Konkursie należy dostarczyć do Centrum Kultury w Gdowie własnoręcznie wykonane laurki. Przed przygotowaniem prac na konkurs prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, w którym opisane są zasady uczestnictwa oraz kryteria ocen.

Prace wraz z dołączoną metryczką można składać w terminie 18 - 20 maja 2021 r. w godz. 9.00 - 20.00  w budynku Centrum Kultury w Gdowie. Więcej szczegółów w REGULAMINIE KONKURSU LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY