ZOSTAŃ GŁOSEM W CHÓRZE TUTTE LE CORDE

Zostań naszym głosem! - Chór Tutte Le Corde zaprasza w swe szeregi.

Śpiewamy muzykę klasyczną, rozrywkową, patriotyczną, religijną i ludową. Oferujemy dobre towarzystwo, świetną zabawę na próbach, koncerty lokalnie i nie tylko, wspólne wyjazdy i imprezy

 - zachęcają chórzyści.

Przypominamy, że próby chóru odbywają się w poniedziałki w godz. 19:30 - 21:00 w Centrum Kultury w Gdowie.

Zapisy pod numerem tel. 503 454 177.

Chór Tutte le Corde powstał w 2006 roku. Jego założycielką oraz dyrygentem jest pani Elżbieta Gawryszewska. Zrzesza miłośników śpiewu  w różnym wieku, których łączy muzyczna pasja i pragnienie dzielenia się muzyką z innymi. Grupa działa w strukturach  Centrum Kultury w Gdowie, a w 2021 r. obchodził jubileusz 15-lecia! W repertuarze posiada: pieśni patriotyczne i ludowe, utwory klasyczne i rozrywkowe, kolędy i pastorałki. Koncertuje  podczas lokalnych uroczystości, jak również w całej Polsce i za granicą. Misją chóru  jest rozwijanie wokalnych pasji i dzielenie się pięknem chóralnej muzyki ze słuchaczami.

Główne osiągnięcia:

2015-Złota Struna na Ogólnopolskim Festiwalu Chórów w Niepołomicach

2014- II miejsce na Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

2012,2014- koncerty inauguracyjne i warsztaty przy Międzynarodowym Festiwalu Chórów Gaude Cantem w Bielsku-Białej

2010,2011,2013- Srebrna Struna na Małopolskim Konkursie Chórów w Niepołomicach

2007- II miejsce na Powiatowym Przeglądzie Chórów w Staniątkach

Liczne koncerty m. in. w Bad-Nendorf (Niemcy), Teatrze "Groteska" w Krakowie, w Sanktuarium w Wieliczce oraz w Nowym Targu, Rzeszowie, Nowym Sączu, Bielsku-Białej, Tarnowie, Mielcu.

Więcej informacji na temat działalności chóru można przeczytać na stronie Centrum Kultury w Gdowie TUTAJ oraz na stronie chóru TUTAJ

Występ chóru podczas III Festiwalu Podpłomyka Plebańskiego, 11 września 2022 r., można zobaczyć na filmie TUTAJ (od 20-tej minuty). 

Nie zastanawiajcie się dłużej, tylko przyjdźcie w poniedziałek na próbę i przekonajcie się, jak piękny i wciągający jest świat muzyki.

Zostańcie głosami chóru Tutte le Corde!

Skip to content