Zaproszenie na 10-lecie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W niedzielę 26 czerwca o godz. 15.00 Seniorzy z Gdowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają na Zarabie w Gdowie, by wspólnie świętować 10 - lecie powstania uniwersytetu. Na scenie wystąpią, między innymi, chóry Serenada oraz Tutte le Corde działające przy Centrum Kultury w Gdowie. Zapraszamy!

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć wystawę zdjęć z 10 lat działalności Uniwersytetu, prezentacje artystyczne grupy artystycznej UTW Czyżów, pokaz tańca i gimnastyki oraz występy podopiecznych Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. Do wspólnej zabawy zaprosi zespół muzyczny KEYS. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Łukasz Grabowski, który zaprezentuje Pokaz Kulinarny oraz Łukasz Kmiecik - OSK instruktor nauki jazdy.

Dla dorosłych: Biały namiot (porady lekarskie), Małopolska Rada Bezpieczeństwa, Komenda Powiatowa Policji, stoiska, grill, grochówka strażacka - przygotowana przez KGW Gdów.

Dla dzieci przewidziano dmuchańce, malowanie twarzy, turniej strzałów na bramkę oraz lody.

Około godziny 17-tej w kierunku mostu nad Rabą wyruszy Marsz po Zdrowie. Do wylosowania rower, a na każdego uczestnika czekać będzie grochówka strażacka. Rejestracja uczestników do Marszu od godz. 15.00.

Wydarzenie jest objęte patronatem m.in. Politechniki Krakowskiej, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Gminy Gdów oraz stowarzyszenia MANKO – Głos Seniora.

Szczegóły na plakacie oraz TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!