Zapraszamy na KONCERT JUBILEUSZOWY X Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie

Wójt Gminy Gdów oraz Centrum Kultury w Gdowie serdecznie zapraszają na KONCERT JUBILEUSZOWY X Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego w
Gdowie „Młodzi Artyści śpiewają dla Andrzeja Zielińskiego”, który odbędzie się w niedzielę 28 listopada 2021 r. o godz. 17:00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

W programie przewidziano prezentację multimedialną, występy artystyczne Laureatów tegorocznej oraz poprzednich 9 edycji Festiwalu, uroczyste rozdanie nagród i statuetek oraz wspólny występ artystyczny z Andrzejem Zielińskim.

Na scenie wystąpią: Oliwia Baran, Gabriela Fortuna, Zuzanna Nizioł, Agnieszka Nowakowska, Julianna Sitko, Ewa Skóra, Zuzanna Węglarz, Oliwia Żarnowska, grupa wokalna "MIRŚ", chór "Cud i Przyjaciele", grupa "Młode Talenty", Zespół "Charakter", Kamila Kwiecińska oraz Konrad Wrocławiak.

WEJŚCIE ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA. BEZPŁATNE ZAPROSZENIA (dla dwóch
osób) dostępne będą w Centrum Kultury w Gdowie. Informacje pod numerem telefonu 512 186 807.

Zapraszamy także wszystkich Laureatów i uczestników tegorocznej edycji Festiwalu (nie trzeba mieć biletu).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym Koncercie.

***

Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie to wydarzenie, podczas którego dzieci, młodzież oraz dorośli prezentują twórczość polskiego wokalisty, pianisty, kompozytora i aranżera - Andrzeja Zielińskiego, założyciela zespołu "Skaldowie".

Gratulujemy serdecznie Laureatom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom X Jubileuszowego Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie. Wyniki tegorocznego konkursu znajdują się tutaj.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął: Andrzej Zieliński.
Patronat medialny: TVP3 Kraków, Radio Kraków oraz portal i gazeta "Mój Gdów".