Zapraszamy na Dzień Dziecka!

13 czerwca w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie oraz na terenie przy hali odbędzie się Dzień Dziecka. W programie wiele atrakcji.
Rozpoczynamy o 9.30 turniejem siatkówki dla dzieci z klas I-III  oraz klas IV-V, każdy może się zgłosić. Następnie od godz. 10.00 na zewnątrz odbędą się animacje dla dzieci: tatuaże, przypinki, skręcanie baloników, gra Twister XXL, wielkie bańki mydlane oraz zabawy: m.in. spartan race, wyścigi w wielkich spodniach oraz warsztaty plastyczne. Dodatkowo będzie można skorzystać z mini baseniku z piłeczkami, tuneli i dużego 18 metrowego dmuchańca, w którym najmłodsi znajdą zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, tor z przeszkodami oraz zamek do skakania. Nie zabraknie również lodów, waty cukrowej, popcornu oraz wspólnego rozbijania piniaty.
O godz. 12.30 rozpocznie się kolejny turniej siatkarski, do którego zapraszamy chłopców i dziewczynki ze szkół podstawowych. Nagrodą główną jest puchar Wójta Gminy Gdów.
Dzień dziecka zakończymy o godz. 16.00 wspólnie zatańczoną ZUMBĄ, a po niej dla uczestników zawodów siatkarskich odbędzie się ognisko integracyjne.
WSZYSTKIE ATRAKCJE DLA DZIECI Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA SĄ BEZPŁATNE.
Uwaga: Ilość kuponów na watę, lody i popcorn jest ograniczona, dlatego, aby je otrzymać należy wcześniej zapisać się na wydarzenie pod nr tel. 512 186 807 (zapisy ruszają od poniedziałku 31.05). Można również wysłać sms.
Zapisy na turnieje siatkówki prosimy dokonywać na nr tel. 792 302 262

Skip to content