ZAGRAJ W GRĘ MOBILNĄ I PODEJMIJ SIĘ MISJI URATOWANIA GDOWA!

Zbliża się Święto Ziemi Gdowskiej oraz uroczystrości związane z 750-leciem lokacji Gdowa. To dobra okazja żeby zagrać w przygotowaną na tę okoliczność grę mobilną. Podejmij wyzwanie  i uratuj Gdów!

Masz telefon, wygodne buty i godzinę wolnego czasu? ZAGRAJ W GRĘ MOBILNĄ I PODEJMIJ SIĘ MISJI URATOWANIA GDOWA!

Aby zagrać w grę wystarczy udać się na Zarabie w Gdowie, zainstalować darmową aplikację ActionTrack, dostępną w Google Play i AppStore oraz TUTAJ oraz posiadać smartfon lub tablet z systemem iOS (w wersji 8.0 i wyższej), Android (w wersji 6.0 wyższej) i mieć uruchomioną funkcję GPS. Grając akceptujesz Regulamin dostępny na stronie: https://www.ck.gdow.pl/aktualnosci/otwarcie-gry-mobilnej-misja-uratuj-gdow/. Życzymy powodzenia!

Kod QR:

Stworzenie mobilnej gry terenowej było jednym z zadań Centrum Kultury w Gdowie w ramach realizacji grantu „Konwersja cyfrowa domów kultury” dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Gra jest częścią zadania „Cyfrowa Akcja – Kulturalna Reakcja”. Koszt realizacji projektu pod nazwą „Cyfrowa Akcja – Kulturalna Reakcja” wynosi 122 700 zł, a kwota dofinansowania to 116 700 zł. W ramach projektu zakupiono już pętlę indukcyjną, która ułatwi odbiór wydarzeń kulturalnych osobom niepełnosprawnym oraz elementy wyposażenia cyfrowego studia nagrań. Rozpoczęły się również szkolenia dla pracowników z tworzenia gier terenowych, tworzona jest również aplikacja do znajdujących się na naszym terenie zabytków kulturalnych, historycznych i sakralnych. Centrum Kultury podczas szkoleń organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury opracowało strategię cyfrową. Celem projektu jest wyposażenie Centrum Kultury w Gdowie w kompetencje i umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwijania statutowych działań jednostek w zakresie edukacji kulturalnej oraz animowania działań kulturalnych w społecznościach lokalnych poprzez kompleksowe szkolenia i doposażenie w sprzęt niezbędny do prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych online lub w sposób cyfrowy. Projekt Konwersja cyfrowa domów kultury finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Realizacja projektu odbywa się pod patronatem medialnym „Dziennika Polskiego” oraz opieką redakcyjną radia „RMF FM”.

REGULAMIN GRY dostępny jest TUTAJ.

ZGODA RODZICA dostępna jest TUTAJ.

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy o Gdowie spacerów urokliwymi zakątkami Zarabia w Gdowie z telefonem w ręku, by wirtualnie wykonać misję uratowania Gdowa.

{"item":{"showCaptionTitle":true,"showCaptionDescription":true},"lazy":true}

Skip to content