ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ OBRAZÓW IRENY NATANEK

Do końca lipca będzie można obejrzeć piękne obrazy kobiet autorstwa pani Ireny Natanek. W Sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie można zobaczyć różne odsłony kobiecości, uwiecznione pędzlem. Wystawę można zobaczyć od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9:00 do 16:00. Serdecznie zapraszamy.

Świat malarstwa Ireny Natanek to kobiecy świat. Pełen intensywnych, wyrazistych, ale także gdzieniegdzie delikatnych barw, kształtów z wyraźnie zaznaczonym konturem, dzięki czemu przyjmuje witrażowy styl.  Ukochanym tematem artystki jest kobiecość, a przede wszystkim jej pozytywna, jasna słoneczna odsłona. Wśród kalejdoskopu portretów nie brak też niespodziewanych stworzeń, zwierząt, motyli, roślin czy przeróżnych symboli.

Piękny wernisaż wystawy odbył się w sobotę 11 czerwca a zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia obrazów. Wstęp bezpłatny.