Wyrusz na wakacyjną wyprawę do Gdowa i Huciska. Zapraszamy na Questy Wyprawy Odkrywców.

Wakacje to doskonała pora na odkrywanie nowych miejsc i tajemniczych historii z nimi związanych. Gdów i Hucisko - tu przeżyjesz niezwykłą przygodę z Questami - Wyprawy Odkrywców. Rozwiąż więc tajemnicze zagadki. Spędź aktywnie dzień na świeżym powietrzu w tych dwóch miejscowościach w Gminie Gdów. Odkryj ukryte skarby. Przypomnijmy, że dla zadaniem uczestników jest ukończenie dwóch questów na terenie gminy Gdów tj. "Spacer po 750-letnim Gdowie z rycerzem Zbigniewem" oraz „Między życiem a sztuką w Hucisku”. Na poszukiwaczy przygód, którym uda się to zrobić, czekają w Centrum Kultury w Gdowie nagrody w postaci pięknych publikacji poświęconych ziemi gdowskiej! Nie zwlekajcie i już dziś ruszajcie na wyprawę Odkrywców po Gdowie i Hucisku! Życzymy dobrej pogody i zapraszamy do zabawy z Questami - Wyprawy Odkrywców. Ruszaj po przygodę! Pamiętaj o odebraniu książki-nagrody.

Zasady są bardzo proste.

Po ukończeniu obu questów uczestnik udaje się do Centrum Kultury w Gdowie (Gdów 398), pokazuje potwierdzenie przejścia questów w aplikacji mobilnej i odbiera nagrodę niespodziankę. Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nagrody wydawane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Zapraszam serdecznie!

- zachęca Wioleta Chmiela, Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie.

   JAK ZAGRAĆ W QUESTY?

Należy pobrać bezpłatną aplikację Questy - Wyprawy Odkrywców na swój telefon i utworzyć konto gracza.

Wyszukaj questów związanych z gminą Gdów wpisując "Gdów" lub "Hucisko".

Trasę gry można przejść z kartą questu (ulotką) lub aplikacją mobilną Questy - Wyprawy Odkrywców. Twoim zadaniem jest uważne czytanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek. Zebrane na trasie litery i cyfry będą niezbędne do odkrycia hasła końcowego i odkrycia questowego skarbu. Pieczęć odbij na karcie wyprawy lub w Paszporcie Odkrywcy, a w Księdze Questu potwierdź swoje przejście, wpisując datę i nick/nazwę użytkownika z systemu www.QUESTY.org.pl.

JAK DODAĆ QUEST DO UKOŃCZONYCH?

  1. Jeśli quest rozwiązałaś/eś z wydrukowaną kartą wyprawy, dodaj go do grona ukończonych na stronie www.QUESTY.org.pl lub w aplikacji Questy – Wyprawy Odkrywców w zakładce Moje Konto, wybierając tytuł questu i hasło końcowe: jeden wyraz i kod czterocyfrowy (oddzielone spacją).
  2. Jeśli ukończyłaś/eś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie.

Regulamin konkursu "Odkryj Gdów i Hucisko z Questami Wyprawy Odkrywców".

Quest o Gdowie jest dostępny TUTAJ: https://questy.org.pl/quest/spacer-po-750-letnim-gdowie-z-rycerzem-zbigniewem . 

Quest o Hucisku jest dostępny TUTAJ: https://questy.org.pl/quest/miedzy-zyciem-a-sztuka-w-hucisku . 

Obie gry należą do grupy Questów LGD Dolina Raby.

MASZ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI? ZOBACZ FILM Z OTWARCIA QUESTU W GDOWIE . 

 

Skip to content