Stwórz własnoręcznie dekoracje do domu podczas Warsztatów Ceramicznych

Warsztaty Ceramiczne to nowość dla młodzieży i dorosłych w ofercie Centrum Kultury.

To świetna propozycja dla miłośników wnętrz, którzy uwielbiają odświeżać swoje mieszkania poprzez ciekawe i ręcznie robione dekoracje, a do tego będzie można wykonać je samodzielnie według własnej wizji!

Podczas warsztatów będzie można stworzyć m.in.:

• własną zastawę stołową
  • donicę do domu i ogrodu
  • lampy ceramiczne
  • wazon do wnętrza

Dodatkowo uczestnicy poznają tajniki zdobienia ceramiki i nauczą się jak przenieść rysunek na swoje prace. Pod okiem certyfikowanej projektantki ogrodów i wnętrz-pani Gosi Tylec, która prowadzi pracownię NASTAWKA, będzie można przelać własne wizje na modne DIY tzn. ZRÓB TO SAM!

"Piękne i wyjątkowe – ceramika to sztuka indywidualności.

Wyroby ceramiczne tworzą taką przestrzeń, o jakiej marzysz – wyjątkową, jedyną taką, wypełnioną niepowtarzalnym stylem i smakiem"

-zachęca pani instruktor prowadząca zajęcia.

Warsztaty zaczynają się 4.10.2022r. i będą odbywać się w każdy wtorek o godz. 18:30 w Centrum Kultury w Gdowie w sali Plastycznej. Koszt karnetu miesięcznego to 120zł za 4 zajęcia w miesiącu.

Zapisy i szczegóły pod nr tel. 12 251 43 67; 512 186 807

Zapraszamy !