Wakacje na półmetku, a my zapraszamy na relację z "Wakacji z Centrum Kultury w Gdowie". Rozpoczęliśmy niezwykle aktywnie w parku rozrywki pełnym trampolin, był też czas na pójście do kina. Sami zobaczcie.
W poniedziałek 24 lipca 2023 r. rozpoczęliśmy od zabawy w parku trampolin Ampa Park w Wieliczce. Dzieciom niezwykle przypadło do gustu to miejsce. Trzypiętrowa konstrukcja zabawowa ze zjeżdżalniami, torem saneczkowym, torem pontonowym i torami przeszkód. Tory ninja na których mogą rywalizować między sobą pokonując przeszkody na czas. A także totalny hit – Strefa trampolin, a w niej: trampolina długa, trampoliny klasyczne, poduszka powietrzna do skoków, baseny z piankami oraz gladiator.
Odpoczęliśmy w krakowskim kinie w Bonarce. Dzieci poznały czym jest Miraculum w postaci pierścienia. Przekonały się jak wyglądało niezwykłe starcie pomiędzy Biedronką a Władcą Ciem z nadchodzącego specjalnego odcinka Dnia Bohaterów. Przeżywały przygody bohaterów. Razem z nimi cieszyły się, że z kłopotów udało się ostatecznie wyjść cało.
Nieco zmęczone ale niezwykle radosne powróciły do Gdowa, skąd niebawem wyruszą do wiśnickiego zamku, krakowskiego zoo czy na zajęcia w plenerze na gdowskim Zarabiu... ale to już odrębna historia.