ŚWIĘTOWANIE 100-LECIA LKS GDOVII GDÓW CZAS ZACZĄĆ. 1 kwietnia Turniej 100 lat Tradycji Gdovia.

W tym roku LKS Gdovia Gdów obchodzi 100-lecia istnienia, a świętowanie rozpocznie pełen atrakcji  "Turniej 100 LAT TRADYCJI", na który organizatorzy zapraszają już w najbliższą sobotę 1 kwietnia 2023 r. do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Turniej rozpocznie się o godzinie 14-tej, a uroczystą Galę zaplanowano na 16:00. Zapraszamy!

W turnieju rywalizować będą roczniki 2016 i 2017, a dla najlepszych przewidziano puchary i nagrody. Na przybyłych czekać będą gry i  zabawy. Dla najmłodszych przewidziano animacje, będą też malowanie twarzy, balony kreatywne, zabawy dla kibiców, bufet rodzinny. Chętni będą mogli wykonać sobie tatuaż.

Jak na święto kibiców przystało, nie może zabraknąć popisów z futbolówką, stąd przed gdowską publicznością umiejętności w żonglowaniu piłką zaprezentuje Michał Nowacki, uczestnik programu "Mam Talent".

Organizatorami "Turnieju 100 LAT TRADYCJI" są Gmina Gdów oraz Gdovia Gdów, w partnerstwie z Master Trans Zręczyce, Femet Podolany, Kręgielnia Gdów oraz Centrum Kultury w Gdowie.

Niewątpliwie sobotą będzie wielkim świętem Gdovii, jej piłkarzy i sympatyków, stąd tym serdeczniej zapraszamy na Turniej oraz towarzyszącą mu Galę. 

Skip to content