Studenci gdowskiego UTW gościli podczas spotkań w Centrum Kultury

Seniorzy z gdowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w listopadzie gościli w Centrum Kultury na tradycyjnych „Andrzejkach”. Spotkanie było okazją do rozmów, wspomnień, uśmiechu przy wróżbach, które każdy miał ukryte pod swoim talerzykiem. Nie zabrakło również chętnych do zabaw oraz występów scenicznych.

W grudniu Słuchacze UTW zgromadzili się w sali widowiskowej CK na tradycyjnym spotkaniu przedświątecznym, podczas którego wspólnie z Chórem „Serenada” śpiewano kolędy, składano sobie życzenia świąteczne i łamano się, jak każe tradycja opłatkiem. Nie zabrakło również Św. Mikołaja, który wspólnie z Aniołem obdarował zgromadzonych słodyczami. Życzenia oraz plany na najbliższy czas przekazał Studentom wójt Zbigniew Wojas. Życzenia popłynęły również od obecnego na spotkaniu prezesa Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach - pana Piotra Cabajewskiego, Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie pani Wiolety Chmiela oraz od Kierownik UTW pani Edyty Trojańskiej – Urbanik.
Studenci UTW mogli również pochwalić się pięknymi ozdobami, które wykonywali pod doświadczonym okiem pani Anny Suchoń, na zajęciach artystycznych.
Przypominamy, że projekt UTW w Gdowie realizowany jest przez FON w Podolanach w partnerstwie z Gminą Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz Politechniką Krakowską.