Smyki z sensoryki przygotowały piękne upominki dla rodziców

Zbliża się Dzień Mamy i Dzień Taty. Niewątpliwie wielką radość rodzicom w dniu ich święta sprawią własnoręcznie wykonane prezenty, jakie otrzymają od swoich dzieci. Jedne z takich prezentów wykonały dzieci uczęszczające na zajęcia o nazwie "Sensoryka dla smyka". Wykonane przez nich upominki są wyjątkowe i na pewno podobnych nie można kupić w żadnym sklepie. Są także szczególne z innego powodu - wykonane z wielkim zaangażowaniem, będą prezentem prosto z serca, wyjątkowym.

 

***

PRZYPOMINAMY, ŻE CIĄGLE MOŻNA ZAPISAĆ DZIECI NA ZAJĘCIA Z SENSORYKI, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ W SALI DZIECIĘCEJ W PONIEDZIAŁKI W GODZ. 10:00 - 11:00 ORAZ WE WTORKI W GODZINACH 15:30 - 17:00. KOSZT UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH WYNOSI 70 ZŁ ZA KARNET 4 SPOTKAŃ LUB 20 ZŁ ZA JEDNO SPOTKANIE. WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAPISY  POD NUMEREM TELEFONU: 512 186 807. ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ T U T A J. 

Zapraszam na zajęcia ogólnorozwojowe “Sensoryka dla smyka”. Warsztaty odbywają się w dwóch grupach dla maluchów w wieku 2-4 latka wraz z mamami oraz dla starszaków w wieku 3- 6 lat.  Zajęcia sensoryczne to zabawa zmysłami, na których poznajemy kolory kształty, zapachy itp.  W pracowni oglądamy, lepimy, dotykamy, przesypujemy, wąchamy, przelewamy, rozmawiamy, śmiejemy się, brudzimy się, a przede wszystkim dobrze się bawimy. Każde spotkanie to kilka form aktywności: 
praca plastyczna; tworzymy kolaże z różnych materiałów, lepimy, kleimy, malujemy; zabawa sensoryczna: wyrabiamy masy plastyczne, którymi możemy się pobawić podczas zajęć;   wykonujemy eksperymenty: dzieci bawią się w małych naukowców, w których mieszają, barwią i poznają poprzez zabawę tajniki fizyki, chemii z elementami biologii. Zajęcia mają na celu usprawnienie motoryki małej, pobudzenia zmysłów, rozwijanie oraz pobudzanie kreatywności, wyobraźni, wrażliwości estetycznej a także odkrywanie przyjemności tworzenia oraz rozwijanie umiejętności współpracy w grupie

- poleca pani Agnieszka Kossak - Linczowska prowadząca zajęcia.

Smyki polecają zajęcia z sensoryki! 

Foto: Centrum Kultury w Gdowie.

 

 

Skip to content