Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego Online 2020

8 kwietnia  2020 roku, w Centrum Kultury w Gdowie rozstrzygnięto Konkurs Wielkanocny online. Jury wybrało najpiękniejszą: pisankę, kartkę świąteczną, baranka, palmę wielkanocną i fotografię. W konkursie wzięło udział 34 uczestników. Prace były wykonane indywidualnie lub pod opieką rodziców w domach, a następnie przesłane e-mailem. Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

palma:

Weronika Serafin - II nagroda

Nikola Feliks - I nagroda

Emilia i Milan Kuczko - I nagroda

Nadesłano fotografie: 7 palm, 14 pisanek, 14 kartek świątecznych i 8 baranków. Do konkursu fotograficznego jury zakwalifikowało 12 fotografii z których 7 nagrodzono. To pierwszy konkurs wielkanocny, który przyszło nam rozstrzygnąć online. Dziękujemy za zainteresowanie i tak liczne uczestnictwo.
Nagrody będzie można odebrać w Centrum Kultury w Gdowie od dnia 14.04, po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 512 186 807.

Wystawę prac konkursowych będzie można zobaczyć przed wejściem głównym do budynku Centrum Kultury w Gdowie, począwszy od 14.04.2020 do 17.04.2020 r.