Rozdanie nagród w eliminacjach gminnych 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W dniu dzisiejszym na Sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie nagrody odebrali laureaci eliminacji gminnych 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.  W imieniu jury dyplomy oraz nagrody wręczała pani Edyta Trojańska – Urbanik. Gratulacje dla Laureatów złożyła również Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela.

Spośród 61 zgłoszeń jury w składzie: Barbara Rotter-Stankiewicz - redaktor "Dziennika Polskiego" i redaktor naczelny gazety "Mój Gdów", Edyta Trojańska - Urbanik - teatrolog, kierownik Referatu Współpracy, Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Gminy Gdów oraz Joanna Nalepa - polonistka, absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego wybrało najlepsze przyznając I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

Pełne wyniki konkursu można znaleźć T U T A J.

Jury postanowiło ponadto nominować do Etapu Powiatowego 67. OKR, planowanego na 14-17 marca, następujące uczestniczki: Gabrielę Grzesiak, Julię Małek, Marcelinę Jelonek, Lilianę Chanek, Zuzannę Chyży, Martynę Maciągę oraz Oliwię Strojną.

Każdy z Laureatów otrzymał dyplom oraz nagrodę, a wszyscy uczestnicy dyplomy działu.
Podziękowania za przygotowanie dzieci skierowano rónież do nauczycieli oraz  rodziców.

Miłym akcentem był występ na żywo zwyciężczyni najmłodszej kategorii - Karolinki Półtorniak - dziękujemy i gratulujemy odwagi.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom eliminacji gminnych 67. OKR. Zapraszamy za rok!