Podsumowanie Walentynkowego Turnieju taneczno-gimnastycznego 2023

W niedzielę odbyły się "Taneczno-Gimnastyczne Walentynkowe Mistrzostwa 2023 CK Gdów & Lady Fitness", które zgromadziły w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wielu uczestników oraz miłośników tańca i akrobatyki z całej Polski. Trybuny wypełniły się po brzegi.

Organizatorami turnieju było Centrum Kultury w Gdowie, Lady Fitness oraz Gmina Gdów. W tym roku po raz pierwszy dołączył do wydarzenia nowy partner: Powiat Myślenicki.

Oficjalnie wydarzenie otwarł Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela oraz pani Anna Simsak – Godula, która prowadzi Akademię „Lady Fitness”, działającą m.in. przy Centrum Kultury w Gdowie.

W turnieju wzięło udział około 500 zawodników, w wieku 3 – 19 lat, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w kategoriach solo, duet, a także zespół. Niektóre zawodniczki występowały, aż 3 razy w różnych kategoriach. Oczywiście pojawiły się także reprezentantki trenujące w Gdowie. Nie zabrakło także chłopców, których występy zachwyciły publiczność. Dominowały występy gimnastyczno-akrobatyczne na różnych poziomach zaawansowania i stylach. Zawodnicy prezentowali się na poziomie debiutów, początkującym, średnio i zaawansowanym. Wśród nich gdowska hala gościła też dzieci reprezentantów kadry Polski i zawodników zdobywających tytuły międzynarodowe.

Szczególną uwagę sędziów przykuły trzy solistki, które otrzymały specjalne wyróżnienie: Antonina Kuźniar, Kateryna Kubatko oraz Oliwia Cholewa.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz medale z rąk profesjonalnego Jury, a wszystkim uczestnikom wręczono walentynkowe słodkości. Były także pamiątkowe zdjęcia i gratulacje.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pięknych występów oraz życzmy sukcesów w kolejnych turniejach!

RELACJA Z TURNIEJU DOSTĘPNA JEST NA FILMIE TUTAJ. 

Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

Foto: Centrum Kultury w Gdowie.

Skip to content