Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy rozpoczęli już śwętowanie

Okazją do tego był "Jesienno-Patriotyczny" Koncert Grodonowski, który poprowadzili muzycy z naszej gminy - Tomasz Kurnik, Joanna Pudlik oraz Małgorzata Bednarczyk.
Wydarzenie przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach rozpoczęło się żywą muzyką, następnie zostały poprowadzone zabawy, którym towarzyszył swobodny ruch i taniec. Wydarzenie miało przybliżyć poprzez muzykę, śpiew i kolory Święto Niepodległości.
Tomasz Kurnik prowadzi w Centrum Kultury w Gdowie umuzykalniające zajęcia Gordonowskie dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do  7 lat. W każdym momencie można dołączyć do grupy. Zapisy pod nr tel. 511777104

Dziękujemy panu Tomaszowi, pani Joasi i pani Małgosi za pomysł i organizację niezwykłego koncertu patriotycznego w Centrum Kultury.

Zapraszamy na relację filmową i fotograficzną.

Skip to content