Maluchy uwielbiają muzykę.

Z zaciekawieniem podglądamy umuzykalniające zajęcia gordonowskie prowadzone przez Tomasza Kurnika z  Papaja - umuzykalniające zajęcia gordonowskie w naszym Centrum Kultury w Gdowie. Dzieci zadowolone. Pan Tomek także. Widać, że wszystkim spotkania z muzyką sprawiają dużo radości. I o to chodzi. Sami zobaczcie na filmie: https://www.facebook.com/centrumkultury.gdow/videos/816795579785495/

Wyjątkowe lekcje z muzyką pozwalają maluszkom po raz pierwszy zanurzyć się w różnorodny muzyczny świat. Nauka muzyki, a właściwie zabawy z nią, są prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki profesora Edwina E. Gordona. Ich celem jest nie tylko uwrażliwienie na dźwięki, ale także zapoznanie się z różnorodnym jeżykiem muzycznym. Zajęcia to również wspaniała okazja do integracji dzieci uczestniczących w zajęciach oraz ich opiekunów, którzy także wykorzystują ten czas na umuzykalnienie.

Już dziś zachęcamy więc Rodziców do podarowania dzieciom wspaniałego prezentu jakim jest wspólna zabawa z muzyką już od najmłodszych lat.

Maluszki w wieku od 3 miesięcy do 2 lat zapraszamy w środy w godz. 11:30 - 12:00.
Starszaki, czyli dzieci w wieku 2 - 4 lata, mają zajęcia w godz. 12:00 - 12:30.

Miejscem poznawania muzycznego świata jest sala lustrzana w Centrum Kultury w Gdowie.

Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 511 777 104.

P. S. Dzieci w wieku 5-7 lat zapraszamy do Muzycznej Zerówki. Szczegóły pod adresem: https://www.ck.gdow.pl/aktualnosci/muzyczna-zerowka-dla-dzieci-w-wieku-5-7-lat-zaprasza-trwa-nabor/ . 

Zapraszamy wraz z Papają!

Skip to content