Dziś Ogólnopolski Dzień Seniora

14 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji życzymy wszystkim Seniorom dużo zdrowia, uśmiechu oraz sił do aktywności i realizacji swoich pasji.
Osoby starsze z uwagi na bogate doświadczenie zawodowe oraz życiowe odgrywają ważną rolę w społeczeństwie zarówno na rynku pracy jak również poprzez wspieranie w rozwoju osobistym, rodzinnym i zawodowym młodszych pokoleń.

Jednocześnie przypominamy, że w ofercie kulturalnej Centrum Kultury w Gdowie znajdują się także zajęcia kierowane właśnie do osób starszych.  W ramach Gdowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przeprowadzane są tematyczne seminaria, warsztaty taneczne i plastyczne oraz gimnastyka. Organizowane są także Spotkania w ramach projektu "My Kobiety". Na chętne osoby czekają zajęcia artystyczne w pracowni hobbystycznej. Seniorzy mogą również dołączyć do chóru „Tutte le Corde”. Pasjonaci sztuki natomiast mogą działać w ramach Grupy Artystycznej „GDÓW – ART”. Zapraszamy także do uczestnictwa w wernisażach, koncertach oraz innych wydarzeniach kulturalnych organizowanych w gminie Gdów.

Serdecznie zapraszamy Seniorów do skorzystania z oferty Centrum Kultury w Gdowie.

Skip to content