Konkurs zimowej piosenki rozstrzygnięty

24 stycznia w ramach dziecięcych zajęć feryjnych odbył się konkurs karaoke. Dzieci śpiewały zimowe piosenki. Miały do dyspozycji mikrofony, odsłuchy i profesjonalnie nagłośnione ścieżki dźwiękowe oraz ekrany z tekstem piosenek. Ponad dwudziestka uczestników rywalizowała w konkursie na najładniej wykonaną zimową piosenkę. Dzieci były podzielone na trzy grupy, z których każda mogła wystawić jedną ocenę. Konkurs wygrała Oliwia Ślusarczyk, jedna z najmłodszych uczestniczek. Wielkim powodzeniem cieszyły się piosenki Roksany Węgiel oraz utwory z bajki Kraina Lodu. Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa i nagrody od Centrum Kultury w Gdowie.
Rozśpiewani udali się na wycieczkę do kręgielni, gdzie zabawa jak zwykle była przednia. Najwięcej punktów zdobył mały Krzyś. To była zabawa na prawdziwym luzie, można było się wykrzyczeć i poszaleć ruchowo.