KONCERT Z MYŚLĄ O PANIACH. Wystąpił Tomasz Karolak.

Występ Tomasza Karolaka z dużą porcją humoru, porady modowe i stylizacyjne, zabiegi pielęgnacyjne dla ciała i dłoni, fotobudki oraz przepyszny poczęstunek czekały na panie, które z okazji swojego zbliżającego się święta odpowiedziały na zaproszenie gospodarza gminy, by wspólnie świętować Dzień Kobiet. Koncert odbył się 5 marca 2023 roku w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. 

Znany z seriali telewizyjnych Tomasz Karolak zadbał, by gdowska publiczność ani na chwilę się nie nudziła. Nie tylko śpiewem, ale także zabawnymi anegdotami na temat Gdowa i mieszkanek gminy. Sądząc po ilości braw, najwyraźniej trafnie, w zabawny sposób oczywiście, wskazał największe zalety kobiet. Całość dopełniły wspaniałe rockowe brzmienia gitar basowych oraz mocne dźwięki perkusji członków zespołu Pączki w Tłuszczu. Za swój urokliwy występ artyści otrzymali podziękowania od Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wiolety Chmiela.

Po uczcie dla ucha nastał czas na ucztę dla ciała, rozpoczęto od poczęstunku. W imieniu gospodarza gminy częstowała Spółdzielnia Socjalna Tradycje Regionalne z Gdowa, ponadto można było także skosztować pyszności przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich i innych organizacji działających w gminie.

Panie bardzo chętnie korzystały z porad modowych, poznawały swoje typy kolorystyczne, dzięki radom stylistki dowiedziały się, w jakich kolorach ubrań wyglądają najkorzystniej oraz jak mądrze kupować ubrania.

Poznały zalety tlenoterapii. Z zaciekawieniem słuchały zaleceń fizjoterapeuty, chętnych do masażu karku nie brakowało.

Wieczór pełen atrakcji niewątpliwie przypadł mieszkankom gminy do gustu.

Organizatorami wydarzenia była Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie, a patronat medialny objął portal "Mój Gdów". 

 

Foto: Centrum Kultury w Gdowie.

Skip to content