Krzysztof Kiljański i Witold Cisło wystąpili dla gdowskiej publiczności

W sobotę, 19 marca w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbył się koncert dedykowany kobietom. Na scenie zaśpiewał Krzysztof Kiljański  - wokalista o wyjątkowej, bardzo ciepłej i aksamitnej barwie głosu w towarzystwie Witolda Cisło, kompozytora, gitarzysty i twórcy największego przeboju artysty zatytułowanego "Prócz ciebie, nic". Specjalnie dla naszych Pań artysta przygotował romantyczne utwory w języku polskim i angielskim, które w wiekszości pochodziły z jego debiutanckiego albumu "In the room", wydanego w 2005 roku.
Koncert był również podziękowaniem za otwarte serca i pomoc jaką mieszkańcy gminy Gdów niosą na rzecz Uchodźców. Mamy nadzieję, że obecni na koncercie goście z Ukrainy będą miło wspominać muzyczne widowisko w Gdowie.

W imieniu Organizatorów, w podziękowaniu za wyjątkowe muzyczne doznania, Sekretarz Gminy Gdów - Bożena Malarczyk oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela wręczyły wykonawcom kwiaty i upominki.

Organizatorami wydarzenia byli Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, patronat medialny nad wydarzeniem objął portal „Mój Gdów” (www.mojgdow.pl).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

Foto: Centrum Kultury w Gdowie.

Skip to content