KARNAWAŁOWE SHOW DLA DZIECI JUŻ W SOBOTĘ 11 LUTEGO! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Z mnóstwem dobrej zabawy, tańca i konkursów  - takie będzie KARNAWAŁOWE SHOW na zakończenie ferii, na które z przyjemnością zapraszamy wszystkie dzieci! Do wspólnej zabawy najmłodszych porwie pełna energii Lady Fama, która razem z Zuzią i Bimbkiem nie wiedzą, co to nuda, tańcząc  zarażają innych uśmiechem i radością. Będą oczywiście liczne konkursy, malowanie buzi, animacje z bańkami mydlanymi, czasem w mgle, a momentami nawet... w śniegu. Nie zabraknie słodkich wystrzałowych cukierków, a sił doda pyszny poczęstunek.

Zabawa na zakończenie ferii odbędzie się w sobotę 11 lutego o godzinie 11:00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, a aby wziąć w niej udział należy zakupić bilet, dostępny w cenie 20 zł w Centrum Kultury w Gdowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-tej do 20-tej. W cenie biletu zawarty jest karnawałowy poczęstunek dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 512 186 807.

Oczywiście przypominamy, że szczególnie w drugim tygodniu ferii najmłodszych zapraszamy do naszego centrum kultury. Proponujemy różnorakie zajęcia i wycieczki. Odwiedzimy Megapark GOair i GOjump w Krakowie, wspólnie oglądniemy bajkę w naszym kinie mobilnym, będzie można pograć w kręgle lub pojeździć na lodowisku a nawet sprawdzić swe umiejętności kulinarne podczas warsztatów "Palce lizać". Ponadto proponujemy zajęcia plastyczne z odrobiną magii, warsztaty z modą (!), zabawy integracyjne oraz oczywiście liczne konkursy. Szczegóły dla plakacie oraz TUTAJ. 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia ferii z Centrum Kultury w Gdowie, a szczególnie do wspólnej zabawy podczas KARNAWAŁOWEGO SHOW! To będą wyjątkowe ferie. Ferie z Centrum Kultury w Gdowie.

 

Skip to content