Gala XII Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art

Dziś, w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie odbyła się uroczysta gala XII Przeglądu Artystycznego Młodzieży Ck-art. Na scenie zaprezentowali się laureaci kategorii Taniec i Muzyka. Tancerzy reprezentowały duety: Julia i Antonina Ważny, Karolina Skrzypek i Anna Bobowski oraz solistka: Dominika Glica. Gabriela Fortuna, zdobywczyni pierwszego miejsca i złotej statuetki w kategorii Muzyka, zaśpiewała piosenkę "Merci, merci, merci". Usłyszeliśmy także Juliannę Sitko, w piosence "Nie wierz mi nie ufaj mi" i Julię Wyszyńską z utworem "Nie dokazuj miła nie dokazuj".

Po części artystycznej Wójt Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas wraz z Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioletą Chmielą wręczyli zwycięzcom i wyróżnionym nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Złotą statuetkę otrzymała Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sue Ryder z Niepołomic, za zdobycie największej ilości nagród w całym Przeglądzie.

Na zakończenie Gospodarz Gminy złożył wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje zapraszając do udziału w kolejnych przeglądach.

Jutro swe nagrody odbiorą laureaci kategorii: plastyka, literatura, fotografia.

Skip to content