Do piątku 18 listopada można wysłać zgłoszenie na XI FESTIWAL PIOSENEK ANDRZEJA ZIELIŃSKIEGO W GDOWIE

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja XI FESTIWALU PIOSENEK ANDRZEJA ZIELIŃSKIEGO W GDOWIE, stąd przypominamy, że aby wziąć udział w pierwszym etapie konkursu należy wysłać swe zgłoszenie do piątku 18 listopada.

Na podstawie przesłanych nagrań, Jury, w skład którego wchodzi między innymi pan Andrzej Zieliński, w terminie 21-22 listopada, wyłoni uczestników, którzy rywalizować będą 25 listopada, na koncercie finałowym w Centrum Kultury w Gdowie.

Centrum Kultury w Gdowie od 11 lat organizuje jedyny w Polsce konkurs o zasięgu ogólnopolskim, podczas którego prezentowana jest twórczość Andrzeja Zielińskiego. Festiwal adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Pierwszy etap eliminacji  tegorocznej edycji odbędzie się on-line. Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2022 r. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym Konkursie, który odbywa się pod patronatem honorowym Andrzeja Zielińskiego

Organizatorami wydarzenia są Centrum Kultury w Gdowie oraz Gmina Gdów.

Patronat medialny objęli TVP3 Kraków, Radio Kraków oraz portal MójGdów.pl .

Informacje o konkursie można znaleźć także tutaj: https://www.ck.gdow.pl/nadchodzace-wydarzenia/do-18-listopada-zgloszenia-na-xi-festiwal-piosenek-andrzeja-zielinskiego/

Relacja z Koncertu Jubileuszowego X Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego w Gdowie znajduje się tutaj: https://www.ck.gdow.pl/archiwum-wydarzen/relacja-z-koncertu-jubileuszowego-x-festiwalu-piosenek-andrzeja-zielinskiego/ .

REGULAMIN dostępny jest TUTAJ a KARTA ZGŁOSZENIA  TUTAJ. 

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Skip to content