TANIEC – WYNIKI XII PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO MŁODZIEZY CK-ART 2021

Tegoroczny Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-ART 2021 po raz pierwszy odbył się w formule online. Do udziału w kategorii taniec zgłosiły się 23 podmioty wykonawcze, łącznie obejrzano występy z udziałem 127 uczestników, którzy prezentowali się w trzech kategoriach.
Jury w składzie: Alicja Paleta, Anna Simsak - Godula, Adrian Kulik postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

w kategorii soliści:
I miejsce – Dominika Kowacka z Młodzieżowego Domu Kultury im. A. Bursy w Krakowie
II miejsce – Dominika Glica z Akademii Ruchu w Kłaju
III miejsce – Jagoda Augustyn z Młodzieżowego Domu Kultury im. A. Bursy w Krakowie
Wyróżnienie: Agnieszka Stępień z Akademii Ruchu w Kłaju

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2021” otrzymuje: Dominika Glica z Akademii Ruchu w Kłaju.

w kategorii duety:
I miejsce ex aequo– Julia Ważny i Antonina Ważny z Młodzieżowego Domu Kultury im. A. Bursy w Krakowie oraz Oliwia Wróbel i Miłosz Kudlik z Małopolskiego Centrum Tańca w Tomaszkowicach
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – Anna Bobowski i Karolina Skrzypek z Akademii Ruchu w Kłaju
Wyróżnienie: Nicola Czekaj i Gabriela Bolik z Akademii Ruchu w Kłaju

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2021” otrzymuje: Anna Bobowski i Karolina Skrzypek z Akademii Ruchu w Kłaju.

w kategorii zespoły:
I miejsce ex aequo: Grupa X z Młodzieżowego Domu Kultury im. A. Bursy w Krakowie oraz Omnia Junior Dance Omnia Studio Tańca z Gdowa
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: Formacja Sztos z Akademii Ruchu w Kłaju
wyróżnienie: Another Level oraz Dance and Fun 2 z Akademii Ruchu w Kłaju

Jury postanowiło, że nominację do Finału Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2021” otrzymuje: Omnia Junior - Dance Omnia Studio Tańca z Gdowa, Formacja Sztos z Akademii Ruchu w Kłaju oraz Dance nad Fun 2.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Przeglądu za nadesłane nagrania i gratulujemy laureatom. Z uwagi na przedłużające się obostrzenia uprzejmie informujemy, że termin nagrania finału oraz rozdania dyplomów i nagród zostanie ustalony jak tylko pojawią się sprzyjające okoliczności.

 

Skip to content