Spektakl “Święta pod gwiazdami” oraz spotkanie ze Św. Mikołajem w Centrum Kultury 5 grudnia

Bajka zatytułowana "Święta pod gwiazdami" to wzruszająca opowieść o małej Zosi, która wyrusza na Biegun Północny, aby spotkać Św. Mikołaja. Zmartwieni rodzice proszą o pomoc w poszukiwaniu dziewczynki. Czy Zosia odnajdzie Św. Mikołaja i czy uda się jej dotrzeć do domu przed Gwiazdką? O tym przekonają się nasi mali widzowie już 5 grudnia. Serdecznie zapraszamy najmłodszych na spektakl oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Prosimy Rodziców o odbiór zaproszenia w Centrum Kultury w Gdowie do dnia 29.11 (I piętro).
W dnia od 2 do 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedzi również na zajęciach starsze dzieci i rozda prezenty. Spodziewać się go mogą dzieci z zajęć z Łucznictwa,  Cheerleaderki, Plastyka IV gr., Plastyka III gr., Gimnastyka artystyczna III gr., Pracownia Modelarska.
How, How, How...