Piknik Zdrowia i Aktywności Fizycznej już 2 września

Rozpocznijmy nowy rok szkolny zdrowo i aktywnie. Zapraszamy wszystkich w niedzielę 2 września na Zarabie w Gdowie, skąd po raz piąty wyruszy Marsz po Zdrowie. Już tradycyjnie będzie  możliwość skorzystania z porad lekarzy i pielęgniarek w Mobilnych Gabinetach Lekarskich a także wspólnych treningów z instruktorami. Na scenie podziwiać będziemy pokazy taneczne grup z klubu Jodo-Gym oraz szkoły tańca Dance Omnia oraz młodych karateków z Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków. Zapraszamy wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem Seniorów, do wysłuchania wykładu przedstawicieli Stowarzyszenia Manko, którzy opowiedzą o Ogólnopolskiej Karcie Seniora oraz aktualnie realizowanych przez nich projektach.

Do wspólnej zabawy na swoich stoiskach zapraszają: UKS Gryf Gdów, który będzie zachęcał do gry w tenisa stołowego, LKS Gdovia zorganizuje zabawy z piłką, trenerzy z Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime zaproszą na trening teakwondo, Jodo-Gym przeprowadzi rodzinne zabawy i konkursy a zawodnicy Juvenia Kraków odkrywać będą tajniki gry w rugby.

Na nowych strefach rekreacji na Zarabiu poćwiczymy pod okiem instruktorów na siłowni plenerowej, boisku do piłki plażowej oraz na korcie tenisowym.

Panie z KGW Gdów zapraszają na smakołyki wykonane wg tradycyjnych receptur.  Ponadto na dzieciaków czekać będzie miasteczko strażackie oraz zamek dmuchany. Zużyte baterie, przeterminowane lekarstwa i elektroodapady będzie można wymienić na stoisku Referatu Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska. Każdy też będzie miał szansę włączyć się w zbiórkę charytatywną, na leczenie i rehabilitacje mieszkańca Niewiarowa- Łukasza Mardosza.

Nagrody w konkursach ufundowały firmy: Orange Art, Travel Shops Gdów oraz Empol.

Czekamy na Was 2 września od godziny 14.30 na błoniach na Zarabiu w Gdowie. Do zobaczenia!

Patronat:

 

Comments are closed.