Laserowy paintball na Zarabiu w Gdowie już w najbliższą niedzielę

W niedzielę, 21 lipca, Centrum Kultury w Gdowie zaprasza do gry- laserowy paintball. Rozgrywki odbędą się na Zarabiu w Gdowie, w trzech grupach: dzieci (8-15 lat), rodziny i dorośli i starsza młodzież (16+).

Laserowy paintball  to najnowocześniejsza symulacja pola walki, która pozwala przenieść grę komputerową do realnego świata. Gra jest bardzo bezpieczna, ponieważ w przeciwieństwie do standardowego paintballa, nie używa się bolesnych i brudzących kulek z farbą, zapomnieć można także o ciężkich kaskach. Podczas gry każdy z graczy ma na głowie opaskę z czujnikami, która jest podłączona do karabinka. W momencie celnego strzału przez przeciwnika w opaskę, karabinek automatycznie się wyłącza, co uniemożliwia dalszą grę, jednocześnie wykluczając oszustwo. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w elektroniczne kolimatory, co przekłada się na jeszcze wyższą celność oraz urealnia grę. Podczas rozgrywki na polu obecni są dwaj sędziowie gry, którzy pilnują, aby wszystkie zasady i reguły były przestrzegane przez graczy.

Gra uczy logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji, taktyki, a także integruje i rozwija.

Do jutra (18 lipca) można zgłosić swój udział w Centrum Kultury w Gdowie (osobiście, mailowo: sekretariat@ck.gdow.pl , lub telefonicznie 12 251 43 67). W niedzielę, będzie także szansa, zapisać się bezpośrednio przed rozgrywkami. Wstęp 5 zł (płatne na miejscu)

Planowane godziny rozgrywek:

Dzieci- 15.00-16.30

Rodziny- 16.30-18.30

Dorośli i młodzież-18.30 do 20.00

Godziny rozpoczęcia rozgrywek w poszczególnych grupach mogą ulec przesunięciom, w zależności od ilości uczestników w każdej z grup.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny.