Konkurs plastyczny “Laurka dla mojej Mamy, Laurka dla mojego Taty”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej gminy do udziału w konkursie plastycznym "LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY"

Już niedługo Dzień Mamy a niecały miesiąc później Dzień Taty. Zachęcamy was aby okazać uczucia swoim rodzicom przygotowując dla nich laurki. Sprawicie tym radość rodzicom i sobie. Na zwycięzców czekają nagrody a najładniejsze laurki zostaną opublikowane na stronie Centrum Kultury wraz życzeniami z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Aby wziąć udział w Konkursie należy dostarczyć do Centrum Kultury w Gdowie własnoręcznie wykonane laurki. Przed przygotowaniem prac na konkurs prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, w którym opisane są zasady uczestnictwa oraz kryteria ocen.

Prace wraz z dołączoną kartą zgłoszenia można składać w terminie 18 - 20 maja 2020 r. w godz. 8.00 - 14.00  w budynku Centrum Kultury w Gdowie. Przy wejściu głównym, od strony ulicy przygotowane będzie specjalne pudełko. Wyniki konkursu wraz z prezentacją prac zostaną zamieszczone na stronie Organizatora www.ck.gdow.pl. Odbiór nagród nastąpi 25.05.2020 r., po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 512 186 807.

REGULAMIN KONKURSU LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY