IRENA SANTOR 17 MARCA W GDOWIE – BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

Uwaga, komunikat z 14 marca:

Jak informuje Impresariat pani Ireny Santor koncert, który był zaplanowany na 17 marca 2018 roku, godz. 18.00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie z powodu choroby Artystki zostanie przesunięty na 10 czerwca 2018 roku, godz. 18.00.
Centrum Kultury w Gdowie informuje, że wszystkie zakupione bilety na koncert w dniu 17 marca 2018 roku są ważne i będą obowiązywały w dniu 10 czerwca 2018 roku.
Osoby, które w związku ze zmianą terminu chciałyby zwrócić bilet proszone są o zgłoszenie się do Centrum Kultury w Gdowie.

17 marca o godz. 18.00 na scenie Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – IRENA SANTOR. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Do środy (14.03) można także zarezerwować bilet dokonując wpłaty na konto bankowe nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres: organizacja@ck.gdow.pl w temacie maila wpisać REZERWACJA IRENA SANTOR. Zarezerwowane bilety będą dostępne przed koncertem w miejscu odbioru opłaconych rezerwacji. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego. Szczegółowe informacje: tel. 512 186 807.